Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Sign in to follow this  
Followers 0
mishio

Zatamljivanje Stop Svetala

66 posts in this topic

da ne otvaram novu temu, video sam sive ali skroz sive neprovidne stopove na jednom puntu a svetla se vide ok. jel znate o cemu pricam i kako se to radi? cini mi se da sam vidjao nesto na forumu ali mi je bilo nekako kratko.

i da li ima takav sprej ali crveni?

0

da ne otvaram novu temu, video sam sive ali skroz sive neprovidne stopove na jednom puntu a svetla se vide ok. jel znate o cemu pricam i kako se to radi? cini mi se da sam vidjao nesto na forumu ali mi je bilo nekako kratko.

Nije problem da se uradi u boju koja ti odgovara.

Kod mene taj rad kosta 1000 dinara ali kvalitet je mnogo bolji nego da se ofarba sprejom.

Edited by Brka
0

To je radjeno sa bojom u koju je ubaceno dosta laka da ga razredi da bi se videla svetlost, tako je ortak odradio i Puntu I srebrne boje i extra je ispalo.

0

@brka (ili bilo ko) koliko je mladenovac otprilike udaljen od nisa, da znam koliko mi se isplati. mada iskreno sam mislio da sam radim.

@ars.diavoli jel nije problem malo detaljnije da kazes, koja farba, cime je farbano (pratpostavljam airbrush, sto je problem za kucnu varijantu, bar meni)....

hvala

0

@onextaa: mladenovac ti je oko 200km od nisa najbolje ti je da odradis sam kao sto ti je predlozio ars.DIAVOLI samo u koju ti hoces boju a mozda bi mogao da presvuces sa nekom folijom ali da bude tanja ili poluprovidna ali je najbolje farbanje

pozz

0

sad sam se setio da sam vec gledao ovo ali sam zaboravio. samo ne znam posto se ne razumem koja je to farba, ona za kola ili nesto drugo? i koliko naplacuju prskanje, posto nemam kompresor a pretpostavljam da je tako...

i radicu sam, samo kad otopli (mislim kalendarski, za par meseci) :thumbsup:

0

trans.jpg

Ovo je klasican (gotov) sprej za stopaljke. Ima ga u

crvenoj, narandzastoj, zelenoj, plavoj, crnoj...boji

Pakovanje je 150ml a cena: 440,00 dinara po komadu.

0

hvala puno. jel se to trazi na pijaci, farbari, auto radnjama....

S obzirom da si iz Nisa, probaj da se raspitas ovde:

ZABRANJENO JE REKLAMIRANJE!!!

0

Nesto me zanima,da li posle farbanja stopki sprejem mora da ide lak ili ne,i da li se taj lak nanosi kompresorom ili ima da se nadje isto u spreju??

U principu ne mora ali se preporucuje. Bezbojni lak postoji i u spreju. Moja preporuka je DUPLI-COLOR.

0

hmmm....ovako ..mene zanima farbanje stopki bojom kao na ovom puntu cija je slika prikazana...znaci prava boja,ne sprej itd s' obzirom da sam radila sa sprejem vec...da li bi moglo i da li znate ko to radi : ofarbati stopke u istu boju kao sto je auto (crna) a da naravno stopke zadrze svoju funkciju?

hvaja

905255584mo.th.jpg

evo slike

0

pomesas boju i lak u odnosu 40%-60%, odnosno 60 procenata laka i 40 procenata boje, i tada ces dobiti zatamnjeno a providice se prilikom paljenja sijalica! Mozes ti i drugaciji odnos, probaj!

0

pomesas boju i lak u odnosu 40%-60%, odnosno 60 procenata laka i 40 procenata boje, i tada ces dobiti zatamnjeno a providice se prilikom paljenja sijalica! Mozes ti i drugaciji odnos, probaj!

ima li da se neko time bavi jer ako ja uhvatim to sama da radim bice veselo :) ?

0

Planiram da kupim ove DUPLI COLOR sprejeve za zatamnjivanje štopaljki i taj bezbojni lak u spreju, pa me zanima da li ću moći da dobijem efekat kao ovaj na slici:

2277416_9_full.jpg

Pretpostavljam da bih trebalo barem dva puta da pređem crnim sprejom, pa onda da udarim sloj laka preko.

A šta ako nešto syebem, mogu li nečim to da skinem pa ispočetka?! Neki benzin, nitrorazređivač, acetoni i slično?! :huh:

0

Ako pogresis nema povratka jer posle ako budes cistio sa sprejem ces skinuti i sloj plastike jer je on nagriza.Inace

ja sam sa crnim "Dupli-kolor" sprejem pre godinu dan zatamnio drugu stopaljke na Vektri i do sad se nista nije skinulo iako nismo stavljali lak pa mislim da nema potreba uopste ni da se stavlja :huh:

0

Pa najbolje je da uzmes kombinaciju koju sam ti naveo i to je provereno! Ako dva puta prelazis ne znam koliko ces zatamniti, ali u svakom slucaju mosez da skines sa benzinom! Nitro ce zajebati stop sa njim nemoj!

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0