Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Sign in to follow this  
Followers 0
honda killer

Koje Ulje Koristite

40 posts in this topic
Buy VPN

Mobil10-40 polusintetika i u predhodnom autu i u ovom, nikakvih problema nemam i menjam na 7000-9000 km

Edited by sasa13
0

Ja sunoko (ne znam kako se pise :) ) sintetika 5-40 u pezou.

Pre toga sam koristio esso i total polu sintetika 10-40, ali mi se nesvidja nekako mi je sugavo, i dvaput mi je pucala boca ulja od vrucine u gepeku. Sa ovim sunokom mi se cini da je motor malo tisi mozda se tripujem.

0

Selenia-WR

0

Mobil M 15-40 Auto posle 206.000 ne troši NI GRAM ulja! Menjam ga na 5.000.

OFF - ako se odlučite za Mobilovo ulje, OBAVEZNO pogledajte ko je uvoznik! Tuđe iskustvo pokazuje da "Oil group" uvozi neko krš ulje. Postoji još jedan diler Mobil ulja, ali nema reklame za dž!

0

castrol prije imao naziv turbo max,(sipan od prvog paljenjamotora, davne 1990, sada je oznaka tection, mineralno, za golfa2 td.mada kada mi je prosle godine poceo trositi ulje zbog famoznih gumica ventila ja skrkao optimu 20w60....manje trosio, ali rijesio sam to i samo castrol sad prima

0

Valvoline sinteticko 5W40.

Prosli put na servisu pre 7.500km ispran motor i sipano ovo. Auto pali kao lud, zimu nije osetio. Jedino sto ga izgleda malo trosi, da li zbog ulja ili zbog rada motora (motor je inace cist), od servisa je potrosio oko 1l.

Na Skodi felicija 1.9D (80.000km '99god) trenutno Sunoco koje sipaju u skoda servisu i trosi ga kao lud. Izgleda da je motor za generalku ili je Sunoco mnogo losiji od Mogula koji je bio od pocetka :rolleyes:

0

Sipam ulje na tocenje (100 din/lit) posto je motor zreo za generalnu (ili zamenu),trosi ulja koliko i benzina na 100km :rolleyes::):)

A sto se tice ulja,prezadovoljan sto mi auto uopste ide :angry::blink:

Edited by Markedjani
0

ja sipao mobil, a ono zalepile karike, koliko je kvalitetan mobil, sad sipam TAMOIL, i bruka je, auto je tisi, lakse se vrti, a ne trosi ni gram ulja, i menjam ga na 10000

0

Na Skodi felicija 1.9D (80.000km '99god) trenutno Sunoco koje sipaju u skoda servisu i trosi ga kao lud. Izgleda da je motor za generalku ili je Sunoco mnogo losiji od Mogula koji je bio od pocetka

Taj 1.9D iz Felicije je najobicnija truba, ne moze da izgura 100.000km. Ja sam imao pick-up i uradio generalku na 95.000km :)

0

Kada sam kupio auto sipao sam Valvoline Turbo V 15W-40 i trosio je u proseku oko 1 lit na 2000 km. Posto sam presao na Valvoline Maxlife 10W-40 ( presao 220.000 km - tako pise) trosi u proseku 1 lit na oko 1.400 km. Izgleda da ce ponovo da pije Turbo V iako nije TD. A mozda i promenim Valvoline.

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0