Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account
Welcome to Tuning & Styling Forum Srbija
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Siber

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• Please log in to reply
9 replies to this topic

tardeli

tardeli
  • Stage: Stock
  • 4 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:VW Polo 1.4E 1998

Imam VW Polo '98 i poceo je da mi na siberu pusta vodu i to izgleda ne dihtuje guma dobro ili se pocepala. Interesuje me ko to popravlja kod nas i da li uopste mogu sam da to popravim tj. ima li da s e kupi guma za siber
  • 0

magnat

magnat
  • Moderator
  • 2,585 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Ford Focus 1.8 tdci Sport ( i sve sto se ne zove Audi i VW)
Osim kedera ima i odvodne kanale koji se vremenom znaju napuniti i zapusiti , to su cevcice koje se spustaju niz stokove i odvode vodu , ako se zapuse najbolje ih je promaniti jer je nemoguce ocistiti. Imas servis za sibere kod obuce Metro u Zemunu kod obuce Beograd. Telefon dajem kad nadjem.
Tvornicka 28D 063/8304260 ; 064/3053056

Kazu da je prilicno skup.

saka

saka
  • Prijatelji
  • 4,738 posts
  • 0 thanks
  • Interests:igrice, kola, kompovi i sve sto vole mladi!
  • Automobil / Model Telefona:Nissan Terrano II 2.7TD - Seat Ibiza 1.4TDI -Mercedes E200CDI
Ja malopre otvaram pezoa posle one kise i ima sta da vidim...
Izbacio sam ~ 5l vode...
Sve uslo preko zatvorenog sibera...
Izgleda da nije dobro legao ili je dotrajao keder...
Tako da i meni negine ovaj servis...
  • 0

sasa13

sasa13

• Stage: Extreme
  • 1,126 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Grande Punto, Saxo VTS
Dok skupljate pare za majstore kupite tubu silikona i gotovo... :tongue:
  • 0
- a koja su to kola bolja od Moskviča? -

Bass

Bass
  • 48 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Skoda Fabia 1.4mpi
Dok sam imao golfa meni su se zapusili bili ti kanali,i uspeo sam duzim parcetom zice da ih otpusim.Imas ih dva ja mislim,na levoj i desnoj strani,i nalaze se u prednjem delu otvora sibera.
  • 0

Markedjani

Markedjani

Wheeler dealer :)

• Stage: Extreme
  • 820 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Ford Sierra 2.0iFord Cortina 1.6 (75')Yugo 45 Lada Samara 1.5 dizel :DI jos stosta...

Dok skupljate pare za majstore kupite tubu silikona i gotovo...

Ili mozete kao moj komsija...

Skinuo siber,stavio preko lim i zavario a ima rupu u unutrasnjosti od sibera...(doobro sta sad gleda u lim sta fali?) mrzelo ga da menja nebo :lol: :D :D

Aj sad nesto konkretnije...

U 90% slucaja su ti kanalici zapuseni,zacudio bi se kada bi poceo da otpusujes sta ce sve da izadje iz njih.
Moze i sa zicom ali i kompresor zavrsava posao :tongue:

Mada oce i guma na siberu da se skupi ili izlize od koriscenja i onda ne dihtuje dobro.

Edited by Markedjani, 04 June 2007 - 09:08 PM.

• 0
Posted Image
If you wanna ride like the lord,buy yourself aPosted Image
Ford za uzivanje u voznji,VW i Audi za trgovinu i prodaju

tardeli

tardeli
  • 4 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:VW Polo 1.4E 1998
Hvala svima bas i mislim da su ovi kanalici sutra ima da proverim opet po danu sad sam gledao i voda ulazi samo sa prednje desne strane sibera tako da se odatle razliva po krovu i izlazi i pored vrata desnih ma poludeo sam nemam garazu pa sam jedva sa najlonom i satorskim krilom zavrsio posao.
  • 0

Peki1980

Peki1980
  • Stage: Customizer
  • 107 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:seat cordoba 1.4 2001 godishte, vw golf 4 1.9tdi 2003 godishte
kod mene isto bili zapusheni kanali za odvod vode i jedno vreme mi je auto bio pun vode, dakle samo otpushite te kanale i evo sad posle kishe suv unutra kao barut
  • 0

mcnc

mcnc
  • Stage: Customizer
  • 96 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Renault Clio RN 1.2
Mozda je glupo pitanje ali moram da pitam posto imam isti problem... Da li svaki auto ima te kanale? Konkretno Reno Clio `97.
  • 0
Posted Image

magnat

magnat
  • Moderator
  • 2,585 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Ford Focus 1.8 tdci Sport ( i sve sto se ne zove Audi i VW)
Treba nekud da odlazi voda tako da bi trebalo da ima.

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search