Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Sign in to follow this  
Followers 0
tardeli

Siber

Imam VW Polo '98 i poceo je da mi na siberu pusta vodu i to izgleda ne dihtuje guma dobro ili se pocepala. Interesuje me ko to popravlja kod nas i da li uopste mogu sam da to popravim tj. ima li da s e kupi guma za siber

0

Osim kedera ima i odvodne kanale koji se vremenom znaju napuniti i zapusiti , to su cevcice koje se spustaju niz stokove i odvode vodu , ako se zapuse najbolje ih je promaniti jer je nemoguce ocistiti. Imas servis za sibere kod obuce Metro u Zemunu kod obuce Beograd. Telefon dajem kad nadjem.

Tvornicka 28D 063/8304260 ; 064/3053056

Kazu da je prilicno skup.

0

Ja malopre otvaram pezoa posle one kise i ima sta da vidim...

Izbacio sam ~ 5l vode...

Sve uslo preko zatvorenog sibera...

Izgleda da nije dobro legao ili je dotrajao keder...

Tako da i meni negine ovaj servis...

0

Dok sam imao golfa meni su se zapusili bili ti kanali,i uspeo sam duzim parcetom zice da ih otpusim.Imas ih dva ja mislim,na levoj i desnoj strani,i nalaze se u prednjem delu otvora sibera.

0

Dok skupljate pare za majstore kupite tubu silikona i gotovo...

Ili mozete kao moj komsija...

Skinuo siber,stavio preko lim i zavario a ima rupu u unutrasnjosti od sibera...(doobro sta sad gleda u lim sta fali?) mrzelo ga da menja nebo :lol::D:D

Aj sad nesto konkretnije...

U 90% slucaja su ti kanalici zapuseni,zacudio bi se kada bi poceo da otpusujes sta ce sve da izadje iz njih.

Moze i sa zicom ali i kompresor zavrsava posao :tongue:

Mada oce i guma na siberu da se skupi ili izlize od koriscenja i onda ne dihtuje dobro.

Edited by Markedjani
0

Hvala svima bas i mislim da su ovi kanalici sutra ima da proverim opet po danu sad sam gledao i voda ulazi samo sa prednje desne strane sibera tako da se odatle razliva po krovu i izlazi i pored vrata desnih ma poludeo sam nemam garazu pa sam jedva sa najlonom i satorskim krilom zavrsio posao.

0

kod mene isto bili zapusheni kanali za odvod vode i jedno vreme mi je auto bio pun vode, dakle samo otpushite te kanale i evo sad posle kishe suv unutra kao barut

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0