Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account
Welcome to Tuning & Styling Forum Srbija
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Moj Ford Mondeo

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• Please log in to reply
63 replies to this topic

Mr.BMW

Mr.BMW

Kapetan Ladje

• Stage: Extreme
  • 2,963 posts
  • 0 thanks
  • Interests:PS
  • Automobil / Model Telefona:Bmw e34

Zdravo zemljache kako je?!Tek sada sam video da si iz Jagodine!Jel si bash u Jagodini ili okolina Destotovac ili Svilajnac??Btw prelepa masina!Svaka cast!
  • 0
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Posted Image

Mac

Mac
  • Stage: Customizer
  • 98 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Ford Mondeo MK3 2004. godiste

Zdravo zemljache kako je?!Tek sada sam video da si iz Jagodine!Jel si bash u Jagodini ili okolina Destotovac ili Svilajnac??Btw prelepa masina!Svaka cast!

Iz Jagodine bas. Hvala.
  • 0

Mr.BMW

Mr.BMW

Kapetan Ladje

• 2,963 posts
  • 0 thanks
A jbg-a ima majmuna dosta po Jagodini znaci nevidjeno...da vidis kakav je meni auto sada jbg-a...hauba izgrebana i gepek...Koji deo Jagodine ako nije tajna?Pozdrav :)
  • 0
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Posted Image

Mac

Mac
  • 98 posts
  • 0 thanks

A jbg-a ima majmuna dosta po Jagodini znaci nevidjeno...da vidis kakav je meni auto sada jbg-a...hauba izgrebana i gepek...Koji deo Jagodine ako nije tajna?Pozdrav :)

Onaj deo kod diskoteke modus.
  • 0

Mr.BMW

Mr.BMW

Kapetan Ladje

• 2,963 posts
  • 0 thanks
Bacicu pogled nisam video mondeo nijednog.Ja sam B zgrade hehe B2 :) Izvinjavam se za off
  • 0

Posted Image

Mac

Mac
  • 98 posts
  • 0 thanks

Bacicu pogled nisam video mondeo nijednog.Ja sam B zgrade hehe B2 ;) Izvinjavam se za off

pa blizu smo, ja sam b4
  • 0

Megahertz

Megahertz
  • 234 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Fiat Punto 1
Gle komsije se nasle na forumu :D hehehe... Sorry za off...
  • 0

Mac

Mac
  • 98 posts
  • 0 thanks
E treba mi neka hromirana lajsna da stavim u onom delu ispod vrata...
hmmm, ne znam tacno kako da objasnim za gde...
ajd da probam ovako, kad otvorim vrata ima onaj deo koji se obicno cesto zakaci nogom kad se ulazi i izlazi iz auta (barem ja cesto zakacim), pa posto se boja tu dosta izgrebala hteo sam da stavim neku lajsnu hromiranu da se ne bi vise grebala ta boja. Da li moze neko da mi kaze da li to moze da se nabavi negde i kako se krecu cene otprilike.
  • 0

Mr.BMW

Mr.BMW

Kapetan Ladje

• 2,963 posts
  • 0 thanks
A drugar sto ne probash da uzmes tu lajsnu pa je hromirash kod nekog sto radi?Sigurno nije velika(lajsna) pa samim tim nije velik posao! :)
  • 0

Posted Image

Davor Zigic

Davor Zigic
  • Stage: Stock
  • 40 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Music ;)
  • Automobil / Model Telefona:Citroen C3
Ja to zovem prag. Cekaj, ti nemas uopste tu lajsnu, ili imash neku koja se izgrebala?
  • 0
Music is my aeroplane, It's my aeroplane...
Posted Image
Posted Image

Mac

Mac
  • 98 posts
  • 0 thanks

Ja to zovem prag. Cekaj, ti nemas uopste tu lajsnu, ili imash neku koja se izgrebala?

Nemam uopste tu lajsnu na pragu :)
  • 0

sigtran

sigtran
  • Stage: Stock
  • 18 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Mnogo me nervira, a ako bih uhvatio ili video nekog na delu kako svoju umetnost ispoljava na mom autu, odmah bi pala egzekucija na licu mesta!

A sto onda samo na tvom? Udari po egzekuciji gde god da vidis, jer mozda danas nije tvoj auto bio meta, ali sutra ce biti (kad ne budes gledao)...

Edited by sigtran, 02 May 2008 - 05:28 PM.

• 0
Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Mac

Mac
  • 98 posts
  • 0 thanks
Nije valjda da niko ne zna koliko se krece cena pragova hromiranih?
  • 0

Mac

Mac
  • 98 posts
  • 0 thanks
Da li neko u srbiji pravi Angel eyes i ako da, koliko se krecu cene sa sve ugradnjom?
  • 0

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search