Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Buy VPN
Sign in to follow this  
Followers 0
Mr.BMW

Filter Goriva

Imam problem,secka mi auto i jedva prima gas.Mislim da je u pitanju filter za gorivo.Da li mi mozete otprilike reci koliko je filter goriva za Xsaru 2.0i vts??Hvala

Pozdrav!

0

pa brate tu ide onaj obican filter goriva...imas od 150 din otvoren tj plasticni i imas 250 din metalni ja sam naravno za mene uzeo plasticni zato sto metalni ne mozes da vidis kada se isprlja...a ja sam letos menjao i vec je prljav..|kvalitet goriva|

a ne vidim razlog zasto bi kod tebe bio drugaciji filter ne razumem se mnogo al to je neki moj zakljucak...mozda i glup al sta sada :P

0

Sram bilo svakog ko ne zameni filter goriva , ulja i vazduha kod svake zamene ulja ti filteri pojedinacno ne kostaju vise od 15 e najskuplji za mene ni jedan nije preko 600 din

0

pa brate tu ide onaj obican filter goriva...imas od 150 din otvoren tj plasticni i imas 250 din metalni ja sam naravno za mene uzeo plasticni zato sto metalni ne mozes da vidis kada se isprlja...a ja sam letos menjao i vec je prljav..|kvalitet goriva|

a ne vidim razlog zasto bi kod tebe bio drugaciji filter ne razumem se mnogo al to je neki moj zakljucak...mozda i glup al sta sada :P

Filter se ne menja kada se isprlja, to bi bilo kao kada bi wc papir bacao tek kada vidis da se isprlja! Menja se na odredjeni interval!

I ja se slazem da onaj ko ne zna da zameni filter ne treba da vozi auto!

BTW Meni je najskuplji filter vaduha i kosta 600 dinara a za gorivo i ulje su po 300!

0

Kao npr kod mene i Stefana na Sierri... mi moramo da podizemo auto na dizalicu... koju naravno nemamo!!!!!

I naravno to mora u servisu da se odradi!!!

0

Kod mene je najskuplji filter za gorivo, i kosta 2200din, a za vazduh i ulje su oko 800. Mada sam cuo da moze i od golfa dvojke, samo sto on nema ono povratno crevo, a on je oko 700 din.

0

Mislim da imas od Golfa II i sa povratnim, bas sam danas video kod druga neki sa 3 cevcice gore!

A da, filter goriva je jedina stvar kod mene koja moze od Golfa II, neko je tako stavio pre mene i ja sad samo menjam!

A i on je za diesel oko 800 dinara!

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0