Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account

(View All Videos) Toggle Members Videos

Photo

Farbanje Passat B3 Limo.

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

swordfin

swordfin
  • Stage: Basic Member
  • 22 posts
  • 0 thanks
Pozdrav!

imam pasata koji je zreo za farbanje. Na njemu je jos uvek fabricka metalik teget boja, koja je skroz matirala i pokazala na par mesta, kao i xx mesta sa ostecenjima od kamencica i ostalog(na par mesta ogreban ekserom ili kljucem...)

zanima me da ofarbam auto spolja jer me, uprkos starosti, pristojno sluzi i jos 3 godine nema sanse da ga menjam(vise zbog finansija nego emocija ;) )

1. Koliko bi to kostalo. Znaci sigurno nemam novca za metalik farbu, pa me (kao totalnog laika) zanima postoje li neke druge boje i kakav ima je kvalitet?
2. Koliko bi tih boja trebalo za ovaj(veliki) auto i koja im je cena?
3. Sta sve jos treba + majstor i koliko to na kraju mogu da ocekujem da me sve to izadje?
4, koja boja se lako "doradjuje" - mislim na zafarbavanje ogrebotina, jer zivim u losem kraju, auto na ulici, i kad bude zasijao ofarban ne gine mu grebanje ;)

Znam da pitanj nisu bas najpreciznija, pa pitajte da dodjemo do nekog resenja.

Unapred puno hvala!
  • 0

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search