Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account
Welcome to Tuning & Styling Forum Srbija
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

GREJAC ZADNJEG STAKLA

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Williams

Williams
  • Stage: Customizer
  • 81 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Renault 5

Evo vratio sam se iz AutoSporta na Banovom Brdu i nemaju pojma sta je grafitna tecnost. Gde je taj radioklub?
  • 0

shadow

shadow

Deus Ex Machina

• 297 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Opel kadet GSi
a jel moguce popraviti grejach ako je unutar stakla? :(
  • 0

Peca

Peca
  • 139 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:BMW 318i E30

Evo vratio sam se iz AutoSporta na Banovom Brdu i nemaju pojma sta je grafitna tecnost. Gde je taj radioklub?

Nemoj da trazis grafitnu tecnost nego tecnost za popravku grejaca mozda te nisu skapirali ali pogledaj u jos nekoj radnji sto drzi autokozmetiku. Radioklub je u Timockoj 18. Probaj bolje da nadjes bas ovu tecnost za popravljanje grejaca.
  • 0

Williams

Williams
  • 81 posts
  • 0 thanks
Jesam pokusao sam da objasnim plavusi sta je to, ali kaze da samo radi tamo i ne razume se??! :D
Videcu jos u par radnjica, ako ne nadjem pokusacu sa lakom za nokte.
Poz!

Edited by yoopie, 26 September 2005 - 10:47 AM.

• 0

majstor stole

majstor stole
  • Stage: Stock
  • 41 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:peugeot405
    peugeot309
    zastava101
aA zasto ne pogledas na nekom auto otpadu sigurno imaju neko polovno staklo
  • 0

Peca

Peca
  • 139 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:BMW 318i E30
Evo ti proverena informacija sigurno ima u AP sportu u Dure Djakovica kod benzinske pumpe na uglu sa Francuskom. Oni imaju tu Loctite tecnost ne ocekuj da je jeftina ali to ti je to. Loctite ima predstavnistvo u 27 marta cosak pre masinskog faxa gledano iz pravca kalemegdana pa mozes da vidis i tamo
  • 0

Williams

Williams
  • 81 posts
  • 0 thanks
Evo sad sam se vratio iz AP sporta i nemaju tu tecnost, tj "nemaju vise i ne znaju kad ce je imati". Mozda ima u predstavnistvu, ali tesko da rade na malo.
  • 0

krypton

krypton
  • 70 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Lancia Thema 2.0 turbo

Evo sad sam se vratio iz AP sporta i nemaju tu tecnost, tj "nemaju vise i ne znaju kad ce je imati". Mozda ima u predstavnistvu, ali tesko da rade na malo.

<{POST_SNAPBACK}>

sigurno rade na malo, ja sam kupovao neki lepak za metal, a za ovu tecnost nisam ni znao da je loctite pravi :P
  • 0

krypton

krypton
  • 70 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Lancia Thema 2.0 turbo

Ne kosta nista proveriti kod lika kod koga sam ja radio znaci covek je neki inzinjer  Goran Aleksic 063 / 708-354 i kazes mu da te je uputio Marko iz RTS (mislim da je bilo 100 djunti po prekidu)

<{POST_SNAPBACK}>

jel mozemo i mi ostali da se pozovemo na tebe (i da li lik to radi jos uvek)?
  • 0

hypersonic

hypersonic

Aria Giovanni is my girlfriend ;)

• Stage: Extreme
  • 842 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Renault Twingo ;)

Steta sto je registracija bila pre 7 dana. Mada mislim da mogu cela zadnja vrata da nadjem za 30 evra samo treba boja da se nadje. Probacu u autosportu, to mi je blizu, a ako nista onda u glass service.
Poz!

<{POST_SNAPBACK}>

Nema veze sto si vec uradio registraciju. Mozes naknadno da osiguras stakla, samo mora da se uradi uvidjaj u kakvom su stanju stakla. Inace da bi osigurao stakla, moras da osiguras putnike, pa tek onda stakla. Zato putnike na minimum, a stakla na optimum. Najbolja je fora da ako hoces farove, moras prvo, putnike, pa stakla, pa tek onda farove :)
  • 0
Posted Image Coki me, coki me, coki me!

Williams

Williams
  • 81 posts
  • 0 thanks

Nema veze sto si vec uradio registraciju. Mozes naknadno da osiguras stakla, samo mora da se uradi uvidjaj u kakvom su stanju stakla. Inace da bi osigurao stakla, moras da osiguras putnike, pa tek onda stakla. Zato putnike na minimum, a stakla na optimum. Najbolja je fora da ako hoces farove, moras prvo, putnike, pa stakla, pa tek onda farove :D

<{POST_SNAPBACK}>

I koliko uopste kosta to zadovoljstvo? Jel radio to neko? Imam neki utisak da ce da izadje vise nego da menjam cela zadnja vrata. I pitanje da li ce dobri ljudi iz Dunava hteti da isplate :D
Ali ako moze, mislim da je vreme za obnovu staklenih povrsina na vozilu :)

Poz!
  • 0

BAKSTON

BAKSTON
  • 217 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:renault clio 2 1.5 dci
meni su stakla osigurana.
i soferka mi je vec dobila ostecenje od kamena.
ali neznam sta osiguranje radi u tom slucaju.

Edited by BAKSTON, 30 September 2005 - 07:46 AM.

• 0

zux

zux
  • 463 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Opel Vectra GT, Opel VectraB 1.8 16v
Ako imaš samo rupicu od kamena onda će osiguranje da te zeza
Zato sačekaj da se pukotina malo proširi (da dobiješ liniju dužine 15tak cm)
Ako neće da se širi ti joj pomozi
Kad pomogneš pukotini da se proširi odeš u osiguranje
Dobar dan-dobar dan
Kažeš da imaš da prijaviš oštećenje stakla i popuniš neki zapisnik
Sačekaš 15tak minuta da dođe lik i obavi "uviđaj" i napiše ti radni nalog za zamenu oštećenog stakla
Odeš u glass servis (osiguranja uglavnom imaju ugovor sa njima)
Pokažeš radni nalog
Uzmu auto da ti rade i daju ti profakturu
Dok ti se radi auto odeš sa profakturom u osiguranje i dobiješ garantni list sa kojim se vraćaš u servis i "plaćaš" zamenu stakla
Uzmeš auto i diviš se kako novo staklo lepo izgleda
Auuuu al sam smorio
  • 0

elas

elas
  • 87 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:opel senator 3.0
Meni je stklo puklo poodavno nikako da iskoristim osiguranje,i konacno sam resio da ga zamenim.Registracija mi je bila tek pet dana vazila i ja odem u osiguranje pogledaju popunim zapisnik i odem u servis sa kojim imaju ugovor i zamenim,nisu pravili pitanje kako posle pet dana da je prslo staklo mada sam registraciju zavrsio u agenciji a stakla nisu gledali
  • 0

yuguar

yuguar

Replacement for displacement is BOOST

• Stage: Extreme
  • 740 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Tuning......INTERCOOLED TURBO je zakon :)
  • Automobil / Model Telefona:punto 1372 ccm
Alo raja...tema je popravka grejaca na staklu...ne kako zaebati osiguravajuce drustvo...da ne pominjem da je zabranjeno javno iznosenje ne zakonitih akcija :P
  • 0

Jony

Jony
  • 66 posts
  • 0 thanks
  • Interests:0
  • Automobil / Model Telefona:Zastava 128
samo jedno pitanje. ako kupim taj bogapitajkolkoskupsprejilistavec, kako da nadjem gde je prekid na grejacu koji ne radi?
  • 0
Bolje biti 100 godina bogat, nego 7 dana siromashan!

Williams

Williams
  • 81 posts
  • 0 thanks

samo jedno pitanje. ako kupim taj bogapitajkolkoskupsprejilistavec, kako da nadjem gde je prekid na grejacu koji ne radi?

<{POST_SNAPBACK}>

Ides od oka vidi se prekid ali je jako sitan. Ako ne mozes da nadjes predjes preko celog grejaca. Tecnost kosta oko 800 dinara samo ja jos nisam uspeo da nadjem. Mozes i alternativno da predjes grafitnom olovkom (b2) i posle lakom za nokte ako ti je tecnost preskupa.
Pozdrav.
  • 0

BAKSTON

BAKSTON
  • 217 posts
  • 0 thanks
koga zanima elektroprovodljiva boja za popravku grejača zadnjeg stakla ima da se kupi u autosportu u žičkoj ulici na krstu. košta 1.888,00 dinara :angry: i proizvodjač je bisson
  • 0

Guest_206_*

Guest_206_*
  • Guests
  • 0 thanks

Ides od oka vidi se prekid ali je jako sitan. Ako ne mozes da nadjes predjes preko celog grejaca. Tecnost kosta oko 800 dinara samo ja jos nisam uspeo da nadjem. Mozes i alternativno da predjes grafitnom olovkom (b2) i posle lakom za nokte ako ti je tecnost preskupa.
Pozdrav.

<{POST_SNAPBACK}>

...sto sam lepo i rekao da moze da se uradi na prvoj strani topica, pre mesec dana... :angry:

E sad, ako ti nije puno 2.000 dinara za popravku koju mozes da uradis dzaba, ti kupi :)
  • 0

BAKSTON

BAKSTON
  • 217 posts
  • thanks
a sta misliš o ovome:
princip je sličan tvom samo mislim da je efikasniji. U knjižari nadješ one mine za grafitne olovke,ili slikarski grafit. usitniš ga u prah i pomešaš sa malo redjim bezbojnim lakom za nokte, i sa tim predješ grejač. Kod mene je problem jer je na zadnjem staklu bila folija i ceo grejač mi je oštećen na milion mesta, a za 1880 din. mogu da kupim polovno staklo sa ispravnim grejačem.
  • 0

Jony

Jony
  • 66 posts
  • 0 thanks
  • Interests:0
  • Automobil / Model Telefona:Zastava 128
zanima me da li moze i gde da se ugradi zadji grejac (npr. jugo 45 nema zadnji grejac!!) i koliko kosta?
  • 0
Bolje biti 100 godina bogat, nego 7 dana siromashan!

fast

fast
  • Stage: Stock
  • 78 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Seat Malaga Touring 1.7d
možeš kupiti foliju koja ima grijaće u sebi...propitaj se u auto dijelovima kod sebe
  • 0

BAKSTON

BAKSTON
  • 217 posts
  • 0 thanks
Vama sa jugicima je lako zaminite staklo i to je to.
polovno nije skupo , a i na keder je.
  • 0

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search