Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account

(View All Videos) Toggle Members Videos

Photo

Ratkapne Za Reno-gde Naci?

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

annaBG

annaBG
  • Stage: Customizer
  • 149 posts
  • 0 thanks
Gde mogu naci Ratkapne za Reno??

U servisu kostaju 2000din komad!!! ;) Sto znaci 8000din,mnoooggooo  ;) ,a na Bubanj potoku jeste da su jeftine,ali je kvalitet uzas!!!Mnogo losa plastika,lose se uklapaju,brzo pucaju,a i prljavstina se teze sa njih skida,nego sa originala.

Imate li ideju gde mogu naci ratkapne istog ili slicnog kvaliteta kao sto su original,ali za manje pare,ipak je 8000din previse  ;)
  • 0

HarmanCardon

HarmanCardon
  • 275 posts
  • 0 thanks
kupi felne neke solidne zate pare...a ratkapne imas npr u ap sportu razne ne moras te od renoa iams lepsih al ima za svaki auto...
  • 0

boza45

boza45

Being second is to be the first of the ones who lose!

• Stage: Extreme
  • 1,048 posts
  • 0 thanks
Original toliko kostaju...mada ja i dalje ne znam ko ih kupuje, svi odvoje jos toliko pa uzmu felne.
Na Nbgd Buvljaku imas prevelik izbor tih jeftinijih, za 800-1000 din neka pucaju svaki mesec ;)
Neces naci neku sredinu u kvalitetu...

PS. Pravilno se kaze raDkapne ;)

Edited by boza45, 25 September 2009 - 10:58 AM.

• 0

Francesko

Francesko
  • Stage: Basic Member
  • 34 posts
  • 0 thanks
Pogledaj u Tigrovim prodavnicama, oni pored guma i ostalih "gumenih" proizvoda prodaju i radkapne. Ja imam vec 5 meseci i zadovoljan sam, cak ne znam da li me je usralo ali ove sto imam bas sjaje i sljaste i kada nisu oprane... Platio sam ih 1500 dinara mislim..

Pozdrav!
  • 0

annaBG

annaBG
  • 149 posts
  • 0 thanks
Hvala vam,pogledacu prvo u Tigru ;)

Mnogo su lose ove sa Bubanj potoka,nije samo sto je losa plastika,nego ne mogu da lepo legnu,vec onako su malo odvojene,jako ruzno i jeftino deluje.A da ne pominjem sto je jedna otpala u toku voznje(a bila je povezana sa onom plasticnom trakicom),a druga pukla pri samom namestanju :-D.

Nisam videla u AP sportu,jer vecina ima znak fijata ili nema uopste znak,a ja bih htela sa znakom Renoa ;)

Nesto izbegavam felne,jer mi to povlaci i zamenu guma.
  • 0

HarmanCardon

HarmanCardon
  • 275 posts
  • 0 thanks
sto povlaci zamenu guma?uzmes iste velicine ko gume
  • 0

annaBG

annaBG
  • 149 posts
  • 0 thanks
Pa bude lepse mnogo,sve u kompletu.Ako bih menjala,uzela bih niskoprofilne,mada mozda i nisu najbolji izbor za nase puteve.Inace kada smo vec god guma,mucim se naci jeftinije gume,tako reci ne postoje,jer je cudna dimenzija 165/65/R15,pa mi izbor pada izmedju "Michelin" ili "Bridgestone".tigar tu dimenziju ne pravi,cak prodavac kaze da nikada nije ni cuo za takvu istu  ;)
  • 0

HarmanCardon

HarmanCardon
  • 275 posts
  • 0 thanks
pa uzmi miselinka trajace ti dugo
  • 0

annaBG

annaBG
  • 149 posts
  • 0 thanks
Znam,ali mi mnogo :).

Nije losa stvar staviti felne,ali ja bih vam sada 10 pitanaj postavila na tu temu...kao npr.oko dimenzija,pa kada se ogrebu kako se to sredjuje,koliko kostaju...Bla bla bla...I nema kraja :)
  • 0

HarmanCardon

HarmanCardon
  • 275 posts
  • 0 thanks
nema kraja ni sa budzenjem kola pa jbg
  • 0

annaBG

annaBG
  • 149 posts
  • 0 thanks
Znaci da krenjem sa pitanjima :-D  :)
  • 0

HarmanCardon

HarmanCardon
  • 275 posts
  • 0 thanks
zapochni der samo u rubrici namenjenoj za to :)
  • 0

Guest_bata_*

Guest_bata_*
  • Guests
  • thanks

Pa bude lepse mnogo,sve u kompletu.Ako bih menjala,uzela bih niskoprofilne,mada mozda i nisu najbolji izbor za nase puteve.Inace kada smo vec god guma,mucim se naci jeftinije gume,tako reci ne postoje,jer je cudna dimenzija 165/65/R15,pa mi izbor pada izmedju "Michelin" ili "Bridgestone".tigar tu dimenziju ne pravi,cak prodavac kaze da nikada nije ni cuo za takvu istu  ;)

Nesto mi je ovo cudna dimenzija! Proveri ti to jos jednom! I slobodno kupi 175 ili 185 sirinu! ;)

Edited by bata, 07 October 2009 - 02:48 PM.

• 0

annaBG

annaBG
  • 149 posts
  • 0 thanks
Jeste sto posto ta dimenzija ;)

Ako uzmem 175 ili 185 ne moram felne da menjam?

Edited by annaBG, 07 October 2009 - 05:13 PM.

• 0

Guest_bata_*

Guest_bata_*
  • Guests
  • thanks
Nema potrebe! ;)
  • 0

annaBG

annaBG
  • 149 posts
  • 0 thanks
samo da li se to isplati...Ipak trosak je sve 4 menjati odjednom ;)
  • 0

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search