Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Buy VPN
annaBG

Ratkapne Za Reno-gde Naci?

Gde mogu naci Ratkapne za Reno??

U servisu kostaju 2000din komad!!! ;) Sto znaci 8000din,mnoooggooo  ;) ,a na Bubanj potoku jeste da su jeftine,ali je kvalitet uzas!!!Mnogo losa plastika,lose se uklapaju,brzo pucaju,a i prljavstina se teze sa njih skida,nego sa originala.

Imate li ideju gde mogu naci ratkapne istog ili slicnog kvaliteta kao sto su original,ali za manje pare,ipak je 8000din previse  ;)

0

Buy VPN

Original toliko kostaju...mada ja i dalje ne znam ko ih kupuje, svi odvoje jos toliko pa uzmu felne.

Na Nbgd Buvljaku imas prevelik izbor tih jeftinijih, za 800-1000 din neka pucaju svaki mesec ;)

Neces naci neku sredinu u kvalitetu...

PS. Pravilno se kaze raDkapne ;)

Edited by boza45
0

Pogledaj u Tigrovim prodavnicama, oni pored guma i ostalih "gumenih" proizvoda prodaju i radkapne. Ja imam vec 5 meseci i zadovoljan sam, cak ne znam da li me je usralo ali ove sto imam bas sjaje i sljaste i kada nisu oprane... Platio sam ih 1500 dinara mislim..

Pozdrav!

0

Hvala vam,pogledacu prvo u Tigru ;)

Mnogo su lose ove sa Bubanj potoka,nije samo sto je losa plastika,nego ne mogu da lepo legnu,vec onako su malo odvojene,jako ruzno i jeftino deluje.A da ne pominjem sto je jedna otpala u toku voznje(a bila je povezana sa onom plasticnom trakicom),a druga pukla pri samom namestanju :-D.

Nisam videla u AP sportu,jer vecina ima znak fijata ili nema uopste znak,a ja bih htela sa znakom Renoa ;)

Nesto izbegavam felne,jer mi to povlaci i zamenu guma.

0

Pa bude lepse mnogo,sve u kompletu.Ako bih menjala,uzela bih niskoprofilne,mada mozda i nisu najbolji izbor za nase puteve.Inace kada smo vec god guma,mucim se naci jeftinije gume,tako reci ne postoje,jer je cudna dimenzija 165/65/R15,pa mi izbor pada izmedju "Michelin" ili "Bridgestone".tigar tu dimenziju ne pravi,cak prodavac kaze da nikada nije ni cuo za takvu istu  ;)

0

Znam,ali mi mnogo :).

Nije losa stvar staviti felne,ali ja bih vam sada 10 pitanaj postavila na tu temu...kao npr.oko dimenzija,pa kada se ogrebu kako se to sredjuje,koliko kostaju...Bla bla bla...I nema kraja :)

0

Pa bude lepse mnogo,sve u kompletu.Ako bih menjala,uzela bih niskoprofilne,mada mozda i nisu najbolji izbor za nase puteve.Inace kada smo vec god guma,mucim se naci jeftinije gume,tako reci ne postoje,jer je cudna dimenzija 165/65/R15,pa mi izbor pada izmedju "Michelin" ili "Bridgestone".tigar tu dimenziju ne pravi,cak prodavac kaze da nikada nije ni cuo za takvu istu  ;)

Nesto mi je ovo cudna dimenzija! Proveri ti to jos jednom! I slobodno kupi 175 ili 185 sirinu! ;)

Edited by bata
0

Guest
This topic is now closed to further replies.