Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Sign in to follow this  
Followers 0
HarmanCardon

Kocnice,diskovi,plocice

48 posts in this topic

prednje je bitno zadnje uglavnom za rucnu...e sad bato ja sam cuo da te ferodo nisu bas za voznju gradsku da ne duzim sad a te ate sam bas gledao u massu koja je to razlika u odnosu na brembo?posto nemaju rupice imaju samo one rezove za odvodjenje prljavstine,rupice mi ni ne trebaju,al nekako one mi odaju koji su sportski diskovi?i posto su te ferodo i gde ima?

0

Pa ko je rekao da moj auto ide stalno po gradu? 90% vremena je na otvorenom putu.

@2277625 Nisi dobro skapirao! Ako ima rupice ili rezove ne mora da znaci da je samoventilirajuci! U sledecem broju T&S casopisa izlazi moj tekst o kocnicama pa pogledaj, ima sve detaljno opisano. ;)

Edited by bata
0

Upravo tako, pa cak i ako vozis neki jaci standardni auto one su skroz bespotrebne jer kocnice na tim autima su sasvim dovoljne za to sto fabrika nudi pod haubom pa cak i vise!

0

ma ne ja ocu da uzmem i diskove one narezane ate i plocice za njih sve ukupno izadje 150evra...sta mislis jos da bih mogao da promenim sto se tice kocnica a da nisu kljesta?

0

Creva i kocionu tecnost!

A ako jedan klip nije dovoljan u celjustima onda moras da promenis i njih i stavis sa vise klipova!

A kakvu to masinu planiras vozis pa ti treba takva vrsta kocnica?

0

To vec nije u granicama normale jer za tako nesto ti treba auto od 800kg i motor od 150ks, u svakom drugom slucaju su bacene pare jer nemas potrebe za takvim vrstama kocnica! Obicna vec imas!

Edited by bata
0

Savet: Kupi auto pa onda ces videti da li treba da menjas ili ne! Jer 99% je da ce ti i Lucas biti odlican! ;)

P.S. Z101 mi je opremljen sa Lucas kocnicama i to koci, mnogo bolje nego sto treba za njega! A na Citroenu su mi Lucas celjusti! :lol:

Edited by bata
0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0