Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account
Welcome to Tuning & Styling Forum Srbija
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

mrezica za branik

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• Please log in to reply
22 replies to this topic

biggy

biggy
  • Stage: Customizer
  • 94 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Opel Kadett cabrio,Toyota corolla 1.3XL,Yugo Tempo 1.1

gde ima da se kupi mrezica za branik? znam da ima u piramidi u prizemlju,ali je to najskuplja radnja u beogradu cini mi se da je 30 eur neko malo pakovanje. jer ima negde jeftinije? kako se stavlja ta mrezica,jer se lepi ili drugacije? i da video sam da je lik tu mrezicu stavljao i u enterijer, u supljine od tapacirunga i na tabli gde ima udubljenja ih je pokrio s njom,kao fora karbon look. da li je kic ili bi moglo da prodje?
  • 0
parkiram se propisno da ne bih placo kazne
proso sam te fore da mi kola pauk mazne

dovla

dovla
  • Stage: Stock
  • 189 posts
  • 0 thanks
  • Interests:automobili
  • Automobil / Model Telefona:daweoo nexia 1.5i
imas na buvljaku u prvom redu kosta oko 1900 dindzi ja sam je uzao ali za masku 90x30 a ista ta u gang landu oko 35 jura tako da probaj tamo
  • 0

Panther

Panther
  • 170 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Fiat Punto
ma imas mrezice i one sa rupama, i ove klasicne (mislim slicne) na stovaristima gradjevinskog materijala, bilo je prica o tome, prelistaj malo
B)
  • 0

vlada13

vlada13

kadŽa PoWer

• 869 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Žene i automobili i svašta nešto :)
  • Automobil / Model Telefona:OPEL Kadett E CC
Ja imam jedno parče čelične mrežice (ostatak od mog branika) pa ako ti treba... javi na PM
Pogledaj HomePage pa ako ti se sviđa...
  • 0
Posted Image

cosworth

cosworth
  • Stage: Extreme
  • 1,975 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Yugo
Ma sta vam je, sto biste davali tolike pare za mrezicu, kad u Jeep komercu ima da se kupi "rinfuzno". I to mnogo, mnogo jeftinije..
Mire je skoro stavljao mrezicu u onu "Lancia Style" masku na Yugenu i radio je kod nekih momaka u Zemunu, kontaktirajte ga na PP, cini mi se da je prilicno jeftino, a dobro je ispalo...
  • 0
XXX

Panther

Panther
  • 170 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Fiat Punto
jel to ona prodavnica kod pancevackog mosta
  • 0

Darko

Darko
  • 1,031 posts
  • 0 thanks
  • Interests:sve po malo
  • Automobil / Model Telefona:GOLF 1
imas jeep comerce i u karadjordjevoj preko puta hotela bristol.
  • 0
odbacite kučiće i mačiće i gajite prasiće!

JIN

JIN
  • 8 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Fiat 750 gti
Sto se tice mrezice za prednju masku ja sam uzeo od filtera vazduha za fap(rupice su okrugle) ili sa mercedes aktrosa(one su cetvrtaste vise su romboidi) dimenzije su 40x110! a kostale su me 5 min. straha! Imam ih citavi tuce! A sto se tice lepljenja za masku mozes sa setom za reparaciju plasticnih camaca, kosta oko 650din. ako lepis na plastiku ili mozes tecnim metalom ali u obliku plastelina 200din on lepi sve, a suv je za 10 min!
  • 0

DYNABLASTER

DYNABLASTER
  • Banned
  • 762 posts
  • 0 thanks
  • Interests:SOUND & LIGHT
  • Automobil / Model Telefona:Suzuki Samurai SJ 413 K&N Tyres295!

Sto se tice mrezice za prednju masku ja sam uzeo od filtera vazduha za fap(rupice su okrugle) ili sa mercedes aktrosa(one su cetvrtaste vise su romboidi) dimenzije su 40x110! a kostale su me 5 min. straha! Imam ih citavi tuce! A sto se tice lepljenja za masku mozes sa setom za reparaciju plasticnih camaca, kosta oko 650din. ako lepis na plastiku ili mozes tecnim metalom ali u obliku plastelina 200din on lepi sve, a suv je za 10 min!

a sto su te kostale 5 min straha?
  • 0
on&offroad power

ICE

ICE
  • 720 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Audio
  • Automobil / Model Telefona:Uno Fire 1.1

a sto su te kostale 5 min straha?

Verovatno zato sto je skinuo sa nekih kola na nekom parkingu :)
  • 0
What would music be without sound?!

bata

bata
  • Banned
  • 10,239 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Cice, cice, cice, cice, cice, karatistkinje (samo sa crnim pojasom), cice i poneki auto :D
Skidao je filtere sa kamiona!
  • 0

mirko

mirko
  • 7 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Fiat Tipo 1.4 dgt
mislim da te mrežice u nišu na buvljaku koštaju 900 dinara ili ti 10 evrova a rupice su različitih oblika. mislim da je to baš ta dimenzija 90x30. ima svašta u bugarskoj za male pare.
meni su te sa filtera ružne jer su ravne nemaju dubinu, treću dimenziju.

Edited by mirko, 26 May 2006 - 10:12 AM.

• 0

G 60

G 60
  • 10 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:golf 2 (G 60),koza,alarm,centralna,alu felne,abs
imas kod nas u CG,kostaju 20 eura,kao KAMEI marka ali to ti nije original sigurno,samo nije ni bitno,ja ih imam na autu i super su,ako ti odgovara javi se pa cemo se dogovorit :)
  • 0

pele-79

pele-79
  • 662 posts
  • 0 thanks
  • Interests:auto muzika,tuning,styling...
  • Automobil / Model Telefona:vw passat b6 tdi 05',audi cabrio

gde ima da se kupi mrezica za branik? znam da ima u piramidi u prizemlju,ali je to najskuplja radnja u beogradu cini mi se da je 30 eur neko malo pakovanje. jer ima negde jeftinije? kako se stavlja ta mrezica,jer se lepi ili drugacije? i da video sam da je lik tu mrezicu stavljao i u enterijer, u supljine od tapacirunga i na tabli gde ima udubljenja ih je pokrio s njom,kao fora karbon look. da li je kic ili bi moglo da prodje?

ma podji u fandja imaju toga,oko 10evra
  • 0

JIN

JIN
  • 8 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Fiat 750 gti
Pa radim sa tim filterima u firmi pa kada ih zamenim mali je problem da ih iznesem pored portira (u tom smislu 5 min staha)! A sto se tice rupica ima ih raznih velicina a ima kako ih neko naziva i 3D!
  • 0

mean_machine 128

mean_machine 128
  • 166 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Sredjivanje i budzenje auta,voznja,...
  • Automobil / Model Telefona:Zastava 128(serbian muscle)
A sace varijanta?Jel ima to negde da se nabavi?Mislim,znam da ima,ali meni su problem dimenzije!Nisam nigde naleteo na tako veliku da zamenim onu napred na 8-ci?Ili kad bi se mogla preraditi ona sa starih keceva iz 70 i neke koji su fabricki imali sace?!Jel ima neko iskustva sa tim?
  • 0
Posted Image
8V crew

mata 16v

mata 16v
  • 430 posts
  • 0 thanks
  • Interests:tuning
  • Automobil / Model Telefona:Toyota Corolla 1.6 16v, Ford Sierra 2.0i OHC karavan, Yamaha xj600 Diversion
ja danas trazio mrezicu, i nadjem je za 600din 35cm x100cm
kod mice u ducini
  • 0
www.cardomain.com/id/mata16v

bata

bata
  • Banned
  • 10,239 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Cice, cice, cice, cice, cice, karatistkinje (samo sa crnim pojasom), cice i poneki auto :D
U Jeep-u ti je 50x100 oko 400 dinara!!!

@Mata a gde ti je ta Mica ili kako vec?
  • 0

mata 16v

mata 16v
  • 430 posts
  • 0 thanks
  • Interests:tuning
  • Automobil / Model Telefona:Toyota Corolla 1.6 16v, Ford Sierra 2.0i OHC karavan, Yamaha xj600 Diversion
pominjan je covek na forumu, radi spojlere, i te gluposti, valjda je iz ducine, drlupe, sopot,nemam pojma, tu je uglavnom na kosmaju

u jeep komercu nije alu??
  • 0
www.cardomain.com/id/mata16v

bata

bata
  • Banned
  • 10,239 posts
  • 0 thanks
e vidis tu se mnogi zeznu, jer postoji kod njih da se kupi i alu a i celicna koju sam ja kupio jer me mrzelo da cekam jedan dan dok im stigne roba!
  • 0

branko

branko
  • 28 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Toyota Celica 2.0 gti 16v
Da li bi neko mogao da mi kupi tu Al mrezicu , u jeep komercu i da mi je posalje, naravno saljem kesh i pokrivam troskove transporta...ne zivim u beogradu, a ovde mi je tesko da pronadjem to,nema ga opste, ovaj covek sto ce mi raditi branike pominjao mi je tu radnji JEEP komerc... hvala unapred

Edited by branko, 17 May 2007 - 09:44 PM.

• 0
Posted ImageTOYOTA CELICA 2.0 GTI 16V

Golub je PIZZA

Golub je PIZZA
  • 407 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Fiat Stilo Abarth
taj lik oko Sopota toga ima punooooo je jeftinije negu u radnjama .......

ajd naci cu broj negde pa ti poslati....

pogledaj na forumu, mozda negde i ima broj...

pozz
  • 0

Night Rider

Night Rider
  • 283 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Vektra Restajling
Imam ja njegov broj ako nekom treba nek se javi na PM. On takodje pravi branike i spojlere od poliestera pre neki dan sam isao kod njega sa drugom koji je uzimao duboke branike za Golfa II,predni i zadnji po 30eur super izgledaju ali ih je tesko namestiti posto drzaci neodgovaraju.Ja sam sebi uzeo spojler za gepek EVO-look za 40eur. Znaci ekstra povojno ali najbolje da odete sa autom i branik probate na licu mesta. :D
  • 0
Posted Image

Catch me if you can!!!

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search