Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Sign in to follow this  
Followers 0
gari55

Gde uraditi reparaciju letve volana

Da li neko zna nekog dobrog majstora koji radi reparaciju letve hidraulicnog (servo) volana. Potrebna mi je reparacija za Vectru B. Pojavio mi se neki luft u letvi volana i prilikom reglaze trapa su mi rekli da bi trebalo da se odradi reparacija.

0

Imaš u Obrenovcu opelov servis

Rade remont pumpi i letvi volana sa garancijom od godinu dana

Ne znam cenu ali ako te zanima daću ti njihov broj na PM

0

Auuuu koja cifra pa to ko remont turbine!!!

Ovamo gde sam rekao ne bi smelo da bude skuplje od 100 eur. Mozda si pomesala neke cene...

0

cccc ako su tacne ove cene sto cu reci onda treba da ti kupim celu tortu da ubijes tugu :P

Sad sam zvao servis radovic u banatskoj i kazu reparacija letve volana ako je mehanicka 2500 din ako je servo 3000 din ali to je mehanicka obrada ako je procurela onda ima jos troska ali kolko sam ja skapirao vi samo imate luft a ne curi.

auto servis radovic banatska 66-68 zemun

tel: 193186 i 3076277

evo vam jos jedan servis pa se raspitajte

auto servis jagodic autoput br 27 preko puta laste

tel: 2890508 i 063221971

Oba servisa rade i punjenje amortizera i sve ostalo vezano za trap spone,kugle i sl.

Ja sam pre 2 godine radio neku sponu i jos nesto kod jednog lika sto je isto to radio(sad u svici radi kao strugar kolko znam) i do sad nemam problema.

0

cccc ako su tacne ove cene sto cu reci onda treba da ti kupim celu tortu da ubijes tugu  <_<

Sad sam zvao servis radovic u banatskoj i kazu reparacija letve volana ako je mehanicka 2500 din ako je servo 3000 din ali to je mehanicka obrada ako je procurela onda ima jos troska ali kolko sam ja skapirao vi samo imate luft a ne curi.

auto servis radovic  banatska 66-68 zemun

tel: 193186 i 3076277

evo vam jos jedan servis pa se raspitajte

auto servis jagodic  autoput br 27 preko puta laste

tel: 2890508  i  063221971

Oba servisa rade i punjenje amortizera i sve ostalo vezano za trap spone,kugle i sl.

Ja sam pre 2 godine radio neku sponu i jos nesto kod jednog lika sto je isto to radio(sad u svici radi kao strugar kolko znam) i do sad nemam problema.

Auto servis radovic i auto servis jagodic ne rade reparaciju hidraulicnih (servo) letvi.

Uradio sam danas reparaciju letve volana u servisu Arsenijevic u Obrenovcu, koji je preporucio ZUX i platio 200E (demontaza, reparacija i ponovna montaza - rad oko 3h). Posle reparacije u letvi vise uopste ne postoji lufta.

Inace bili su crkli neki semerinzi u jos neke "gumice" u letvi. Na metalnim delovima, puzu i zupcima nije bilo tragova ostecenja.

Siguran znak da je letva zrela za reparaciju je kad pocne da curi ulje iz nje. Ako su manzetne zauljene, a motor nigde ne pusta ulja, skoro da je sigurno da ulje izlazi iz letve.

Takodje, ako manzetne pocnu da spadaju same od sebe, znaci da ih ulje koje, pod pritiskom, izlazi iz letve izbija i to je jos jedan znak da treba uraditi remont letve.

Garancija na remontovanu letvu je godinu dana.

0

Auto servis radovic i auto servis jagodic ne rade reparaciju hidraulicnih (servo) letvi.

Uradio sam danas reparaciju letve volana u servisu Arsenijevic u Obrenovcu, koji je preporucio ZUX i platio 200E

Mozes da mi das adresu ili telefon tog servisa posto je i meni otisla letva i ako neko zna jos neki servis za remont letvi mnogo bi mi pomogao.

0

Ja sam preporučio gariju55 ovaj servis

Drago mi je ako je sve ispalo OK

Evo telefon

Opel Arsenijević 011/8724-334

065/8724-334

Inače nalazi se u Obrenovcu

Ulicu je malo teže naći

Najbolje da se najaviš a oni će te sačekati negde na glavnom putu

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0