Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Sign in to follow this  
Followers 0
SALE

Gde Se Najbolje Klopa U Gradu,brza Hrana

67 posts in this topic

za vas sto mislite da je grill uno najbolji....

jeste li probali stepu ili duff?

inace stepi jesu male porcije ali su i cene mnogo nize. punjeno belo ili punjena pljeskavica 150 din. belo meso 120 din. i sasvim su dovoljne za normalnog coveka.

0

Buy VPN
za vas sto mislite da je grill uno najbolji....

jeste li probali stepu ili duff?

inace stepi jesu male porcije ali su i cene mnogo nize. punjeno belo ili punjena pljeskavica 150 din. belo meso 120 din. i sasvim su dovoljne za normalnog coveka.

Ovde uglavnom nema normalnih ljudi ako to vec i nisi do sada zakljuchio... :D

0

BG:

s' nogu: Duff bez premca! Mara je bila vrh dok je postojala...

za sedenje: Malo Korzo, Srbija, Pink

palachinke: Monza (ukusne su za medalju, a to je najbitnije, barem meni)

pizze: Sport Cafe, Orao, KliKli

NS:

s'nogu: Kod Moa (jaoooooo B) )

za sedenje: Balkan Express (vesalica od pola m ili voz)

palachinke: Dumbo (euro krem i coko mrvice, bez premca... testo je vrh)

Disney (extra ukusno i nisu male porcije)

0

uh neki dan smo ja i kolege sa foruma , kanarinac , boolero , murda-ra , i afgsit , bili u restoranu pink , isprebijali smo se od klope , porcije ogromne a cene neogromne , sve u svemu extra

0

A shta bi chika sri stavio nego sliku piva i hrane... B) Nego Borise....prvi gutljaj je uvek najtezhi a??? :lol: Kad se setim one kafanchine u Panchevu pored drag staze... :)

0

A shta bi chika sri stavio nego sliku piva i hrane... <_<  Nego Borise....prvi gutljaj je uvek najtezhi a???  :rolleyes: Kad se setim one kafanchine u Panchevu pored drag staze...  :blink:

on ga ispio kao da mu je prvi najlaksi....

eh stara dobra vremena....

0

Ne znam da li jos postoji Mexicka brza klopa, bili su na terazijama, a dobar je i giros u beogradskoj iznad slavije UUUUUUUUUUU!!!!!!!!!

Zaboravio sam Mc donalds :( Arilje, kod okretnice 23, 53. ekstra su im pljeke :lol:

POZ.

edit: ubuduce koristi edit opciju

Edited by Devilish girl
0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0