Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account
Welcome to Tuning & Styling Forum Srbija
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Sirena krila za Juga

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• Please log in to reply
44 replies to this topic

Guest_Bad Boy_*

Guest_Bad Boy_*
  • Guests
  • thanks

Gde mogu na nabavim ili narucim krila kao na jugu sa slike? I koliko bi to para izaslo?
http://users.volja.n.../slike/Peca.jpg
  • 0

zex-tuning

zex-tuning

- Unregistered -

• Stage: Extreme
  • 2,495 posts
  • thanks
  • Interests:tuning ; f1 ; eXtrem biciklizam ; rukomet...
  • Automobil / Model Telefona:Pug 205
To su radjeni rubovi,posto su poprilicno jednostavni,verujem da ti ih moze uraditi neki malo bolji auto-limar.
  • 0
www.zex-tuning.cjb.net

tenzo RS

tenzo RS
  • Stage: Customizer
  • 84 posts
  • 0 thanks
...ovaj jugo koji je na slici je trkacki yugo hobby klase...na njemu nisu samo sirena krila vec je skracen i krov a to su radili u Centar bobanu tako da mozes preko njih da se raspitas...
  • 0

zex-tuning

zex-tuning

- Unregistered -

• 2,495 posts
  • 0 thanks
Ja sam prosle godine na Zlatiboru video (cini mi se BG) Yuga koji je bio malo manje prosiren,na isti naci,imao je i ispupcenu haubu,nesto poput Integralke HF turbo,yugo je crvene boje sa belim felugama.
  • 0
www.zex-tuning.cjb.net

Kanarinac

Kanarinac
  • 1,623 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Zuti yugoslav
  • Automobil / Model Telefona:Yugo 1.5 BMW 325i 170ks kao i skuter KEEWAY focus 50!
Ima kod mene u kraju jedan yugo sa sirenim rubovima ali ne ovoliko sirenim ovo je preterano,ali mi nije jasno zsto je ovoliko sireno???
  • 0

Dutchman

Dutchman

Sick Sound

• 1,384 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Muzika
  • Automobil / Model Telefona:Ford Mondeo
inace to je najlepshi jugo po mom misljenju krov spushten za 15cm ako se dobro secam izgleda do j**a a krila su proshirena zato shto je spushten previshe zbog guma da nebi ni u snu zakachile rub
  • 0
Posted Image
Custom Car Design Work Shop

Kanarinac

Kanarinac
  • 1,623 posts
  • 0 thanks
  • Interests:Zuti yugoslav
  • Automobil / Model Telefona:Yugo 1.5 BMW 325i 170ks kao i skuter KEEWAY focus 50!
Lep je za trkackog yuga ali malo je previse ako decko bude ovoliko radio za grad mozda malo samo i to je to izgledace dobro ali mora i neke sire felne od min 6 jota ili distanceri. 8)
  • 0

TazDeVil

TazDeVil
  • 190 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Seat Cordoba, VW1200J
Stvarno lepo sređen jugić, a jel može tako da pređe tehnički ???
Mislim na spušten krov, bez branika, itd...
  • 0

zex-tuning

zex-tuning

- Unregistered -

• 2,495 posts
  • 0 thanks
Sasvim sigurno ne moze bez branika,ali nisam siguran za krov.Trebalo bi da za to treba posedovati neki atest.
  • 0
www.zex-tuning.cjb.net

NemaN

NemaN
  • 425 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:honda civic
inace meni ovo ne da se svidja nego ne znam!!!!! EXTRA
  • 0

TazDeVil

TazDeVil
  • 190 posts
  • 0 thanks
... a još da su modifikovali vrata da budu bez tog srednjeg udubljenja...
Znači totalno zaobljen jugić...
  • 0

Guest_Bad Boy_*

Guest_Bad Boy_*
  • Guests
  • 0 thanks
Ako budem radio Juga, moze samo ovako da izgleda. Sto se branika tice, ovaj ih nema, a ja bi mu nabuzdio neke spojlere. Krov neznam da li da radim, zezanje je posle oko ostaklenja. Rubovi mi se inace mnogo dopadaju. Felne bi nabacio maksimalne sto mogu ga stanu. Minimum 15". Jedino bi mu jos haubu doradio i skinuo sve brave.
  • 0

boolero

boolero
  • 749 posts
  • thanks
Nemoj da stavljas 15-tice, ugusile bi ti yuga, jedino ako nije bas nad**an
  • 0

yoopie

yoopie
  • 1,345 posts
  • 0 thanks
Ja sam kod studenjaka video fenomenalan limun-žuti Yugo sa proširenim krilima, rađenim po ugledu na M3 E30. Krenula mi voda na usta :wink: ! Malo spušten, bez nezgrapnih spojlera, kamionskih guma... fenomenalno!

Ovaj Bobančetov Yugo zaslužuje pohvale za rad, ali za moj ukus je previše. Mnogo su ga proširili i još + spustili krov. Alo sine, pa gde da se smestimo ja i mojih 195 cm 8) ?

A što se tiče 15", Flay ih ima na svom Yugu pa priča da je spuštanje auta nemoguće...
  • 0

Guest_Bad Boy_*

Guest_Bad Boy_*
  • Guests
  • 0 thanks
Ma vidjao sam po gradu sirene Jugice, nego nikako da provalim gde ih ljudi rade. I da li je limarija u pitanju ili plastika. A sto se krova tice, o tome bi dobro razmislio. Mislim da bi tu bilo puno posla. A da li bi stao posle u njega ili ne, mislim da bi kadice tu odradile svoje, posto se dublje sedi.
  • 0

OMP

OMP
  • 352 posts
  • thanks
  • Interests:automobili i auto trke
  • Automobil / Model Telefona:sierra 2.0
Svojevremeno je postojala firma auto-dizajn,pre cini mi se 7-8 godina imam neki njihov katalog gde su mogli da se naruce bas ti plasticni delovi za juga,golfa...(prosirena krila,maske,branici)bilo je vise kitova ali odprilike ovakvih najvise po principu uradi sam ali su i oni radili,ne znam sta je sada sa tom firmom ali znam da je vecina tih sirenih jugica radjena tamo inace nisam ljubitelj toga vise volim serijski yugo ali nabudzen u racing look-u.............inace ima jedan lep jugic na parkingu preko puta sava sentra prosirena krila,crven, felne 15icezadnje stopke od golfa 1,stoji dugo sa ispumpanim gumama i malo udarenim spojlerom napred inace sve u svemu lepo izgleda... ne znam da li je na prodaju?
  • 0
M motorsport

zex-tuning

zex-tuning

- Unregistered -

• 2,495 posts
  • 0 thanks
Pa ako ima tablice,zapisi ih pa pravac u SUP pa nek ti napisu na koga e vodi auto,nazoves informacije i trazis tog lika....

...dalje je sve lako,ako bas dogo stoji prodace ti komplet yuga za male pare.
  • 0
www.zex-tuning.cjb.net

Guest_Bad Boy_*

Guest_Bad Boy_*
  • Guests
  • 0 thanks
To uradi sam je naj jaca fora, samo neznam gde da nadjem kit. Jel' ima u tom katalogu neka informacija, kontakt, adresa. Sajt cisto sumljam da je ukazan, ako jeste onda i to?
  • 0

Dutchman

Dutchman

Sick Sound

• 1,384 posts
  • thanks
  • Interests:Muzika
  • Automobil / Model Telefona:Ford Mondeo
te kitove za krila josh uvek ima da se kupe u autoshumadiji posle ade onaj odpad za golfove ima i ona varijanta ko ferari 355 i mislim da nisu skupi
  • 0
Posted Image
Custom Car Design Work Shop

Arco

Arco
  • Stage: Stock
  • 44 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:yugo 55
Inace ti sireni jugici ukljucujuci i tog crvenog sa belim felnama su radjeni u maloj garazi u Zarkovu.Komplet je od plastike i u njega ulaze prosirena krila prednja maska prednji i zadnji branici i pragovi inace komplet je napravljen pre vise od 15 godina kada su jugici bili hit u staroj Jugoslaviji ali je i danas atraktivan,ja imam slike sa vise takvih juga samo nemam pojma kako da ih ubacim na forum,ako neko hoce da ih ubaci na forum mogu da mu posaljem na mail.Za sve ostale informacije ,koga sta interesuje 064/113 86 86 Zoran. :idea:
  • 0

cosworth

cosworth
  • 1,975 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:Yugo
Video sam pre neki dan tog Yuga kod SC.
Izgleda dosta dobro,cini mi se da ima MK1 stopove,ne?
  • 0
XXX

TazDeVil

TazDeVil
  • 190 posts
  • 0 thanks
@ Bad Boy
Ako već menjaš izgled yuga u toj meri, uradi nešto i sa prednje strane, recimo nešto kao što je yugo na slikama sa linka: http://www.fandjo.co...ic/public15.htm
+ ubaciš angel's eyes itd...
  • 0

TazDeVil

TazDeVil
  • 190 posts
  • 0 thanks
Slike koje je Arco poslao:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 0

TazDeVil

TazDeVil
  • 190 posts
  • 0 thanks
4. slika

Posted Image
  • 0

NemaN

NemaN
  • 425 posts
  • 0 thanks
  • Automobil / Model Telefona:honda civic
ajde ako neko zna nesto o tim kit-ovima da mi baci poruku na pp!!!!!
zanima ma gde ima da se nabave!!!
  • 0

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search