Find us on Google+

Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google Sign In
  • Create Account

(View All Videos) Toggle Members Videos

Photo

Elektricni Podizaci Prozora!

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

shone190

shone190
  • Stage: Extreme
  • 527 posts
  • 0 thanks
Imam problema sa elektricnim podizacima prozora. Spustanje i podizanje prozora ide veoma sporo i za to vreme se cuje kako se motor "muci" dok radi. Sto je vreme napolju hladnije to je otvaranje/zatvaranje sporije. Ista stvar se desava kod oba podizaca i da napomenem da tako rade vec 4-5 godina :), ali sam se sada setio da bih mogao nekoga da priupitam kako bi se to moglo srediti i da li je moguce uopste ne menjajuci sam motor? Jel' postoji mogucnost nekog podmazivanja, ciscenja ili sta vec da se motor malo osvezi?

Pozdrav!
  • 0
Pontiac Firebird GTA 5733ccm, Opel Kadett GSI 2.0 16V

Djolee

Djolee
  • Stage: Basic Member
  • 42 posts
  • 0 thanks
Ne da postoji mogucnost podmazivanja nego bi to trebalo da se radi redovno.Cim osetis da se muci motor treba podmazati mehanizam.To ti je i kod obicnih podizaca,cim idu teze znaci da im treba podmazivanje.Posto kazes da ti tako rade vec par godina mozda se i mehanizam ostetio,ali culo bi se krcanje da je tako.Skini tapacir i bice ti jasno sta treba da podmazes.
  • 0

yoopie

yoopie
  • 1,345 posts
  • 0 thanks
..

Edited by yoopie, 08 February 2006 - 02:30 AM.

• 0

zex-tuning

zex-tuning

- Unregistered -

• 2,495 posts
  • 0 thanks
Ali obrati paznju i na kedere,moze biti i do njih.Kod dosta automobila je to slucaj,da prozor previse pritisce prozore i to ometa rad el. motora.
To se desava narocito kod automobila koji nemaju okvir prozora (Calibra i sl.)
  • 0
www.zex-tuning.cjb.net

Old topic!
Guest, the last post of this topic is over 360 days and a new post will now be considered as flood!

0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ExactSeek: Relevant Web Search