Welcome to Tuning Styling Forum Srbija

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Countdown until New Years!
Sign in to follow this  
Followers 0
elas

Kvar Na Smartu

Kum moj ima Smarta 98-99 god,poceo je da trza i nepravilno radi zvao je Mercedes u Omladinskih brigada i odgovor je bio sledeci:mi neradimo i neznamo ko ga popravlje.Znate li neki servis H I T N O

0

Kakva nebuloza, u smartu se nalazi mercedesov motor, ali nije neverovatno da ovlasceni servis nece da prihvati smarta, jednostavno im nije u opisu rada. Smart proizvodi kompanija MCC (Micro Compact Car) i u integraciji vozila postoji ako se dobro secam 28 razlicitih proizvodjaca, sto od sigurnosne celije (sasije), preko kocnica, struje, motora, enterijera itd. Ali posto je mercedesov motor, neka proba u privatnim servisima, kao sto ti je gti16v rekao.

0

Znam ko ga pravi i zato sam mu rekao da se tu raspita a oni ga otkacili ladno kao da je pitao da mu poprave Tomosov motor.TO JE LJUDI SRBIJA NEMA NIKO VOLJU DA SE POTRUDI I POMOGNE COVEKU U NEVOLJI

0

Ili ako ga ne mrzi nek ode do neke pumpe da sipa gorivo, meni je auto isto pravio haos, trzao, gusio se, nepravilno radio.. gorivo je bilo sipano na JP na u ruzveltovoj :)

0

Najblizi zvanicni servisi za Smarta su u Zagrebu i u Budimpesti!

Zagrteb:

smart gmbh

EUROline d.o.o.

Kovinska 5

Hrvatska, 10000 Zagreb

Telefon: 00385 1 3441 111

E-Mail: [email protected]

Budimpesta:

MB-AUTO Magyarország Kft.

1133 Budapest Kárpát u. 21.

Telefon: + 36 1 451 22 60, +36 1 451 3270

Fax: +36 1 451 3280

e-mail: [email protected]

0

Jel u smartu vanzemaljska tehnika pa da mora u madjarsku.

Proverite svecice...kablove...lambda sondu ..leptir gasa...par sitnica...to moze svaki servis. Mogu i ja :) bilo bi zanimljivo petljati po smartu :)

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0